Herbalife Ayrıcalikli Uyesi Nasil Olunur Ayricalikli Uye Kaydı

Herbalife üyesi nedir?

Herbalif üyeliği Herbalife’ın ayrıcalıklı müşteri olarak isimlendirdiği bir üyelik programıdır. Bu programa ücretsiz olarak katılarak düzenli olarak kullandığınız Herbalife Shake, Herbalife Çay, Thermo Complete, Herbalife Aloevera gibi ürünleri daha indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Şimdi gelin Herbalife’a nasıl üye olunarak ayrıcalıklı müşteri olunur birlikte ilerleyelim.

HERBALİFE ayrıcalıklı Üyesi 1 ADIM 

Hemen Burayı Tıklayın !!!

Bu acılacak olan sayfa Herbalife Şirektinin yaklaşık 100 Ülkede Üyelik ve üyelik sonrası Siparişlerde Herbalife Global in genel sitesidir. 

Bu sayfada Herbalife Nutrition a katıl Online Başvuruyu Tıklayınız !


Tıkladıktan daha sonraki girişlerde kullanacagınız Kullanıcı adınız ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir bunu şahsi myl adresiniz ve Unutmayacagınız bir şifre belirlemenizi tavsiye ederim  Myl adresiniz ve şifrenizi girdiysek ve arka fonları yelşil olduysa harika her şey yolunda demektir myl adresinizi elle giriniz klavyede kayıtlı myllerde hata olabiliryor bazen !!!.

www.myherbalife.com Sitesinden siparişler  ve sisteme giriş icin Kullanıcı adınızı be şifrenizi belirledi isek sonraki adıma hazırlanalım mı ??

Ben robot değilim Hesap oluşturu Tıklayalım ve sonraki sayfaya geçelim  

- Daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

Burada size iki tane seçenek sunulacaktır, eğer indirimli olarak ürün almak istiyorsanız soldaki Ayrıcalıklı müşteri olarak kayıt olun seçeneğini tıklayarak devam edin.


-Herbalife iş imkanını değerlendirecek ve iş ek gelir olarak herbalife kaydı istiyorsanız Distribütör seçimiz yapalım ama bu sayfada biz ayrıcalıklı üye kaydını anlatacagız onun için size distribütörlük için bire bir destek olmak isteriz bize whatsapp dan ulaşabilirsiniz !!!


HEMEN DESTEK ALIN Gsm: 0535 497 19 52

Whatsapp İletişim 


www.myherbalife.com

Devamında karşınıza girişteki üyelik formuna benzer daha detaylı bir form sayfası çıkacak. Burası iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölüme aşağıdaki bilgileri girin

Referans veren / Sponsor ID: T11230221
Referans veren / Sponsorun Soyadının ilk 3 harfi : KIL

Bu Adım da Sponsor Kısmına ıd Kısmına T11230221 Soy İsim  KIL BÜYÜK HARFLERLE OLACAK 

Bu kısımda ise kayıt için gereken kişiler bilgileri girmeniz gerekiyor ve hatasız olması lazım 2 hata hakkınız var yanlış yada hatalı kayıt oluşturmaya devam ettikce sistem kendini kitler ve nufus Cüzdanınızı yüklemenizi ister bunuyaşamamk icin verilerinizi tam eksiksiz ve hatasız girmelisiniz !!!bir sonraki aşama ise okudum anladım aşamasıdır burada okudum anladım kutucugunu tıklayın ve sonraki sayfaya geçiş yapın ! 

Neredeyse bitti ! Devamında sizden istenen kişisel bilgileri girin ve sonraki butonunu tıklayarak devam edin. Bu aşamadan sonra Herbalife ayrıcalıklı müşteri kaydınız oluşturulmuş olur.

HERBALİFE AİLEMİZE HOŞ GELDİNİZ ARTIK HERBALİFE AYRICALIKLI ÜYESİ OLDUNUZ ŞİMDİ NE YAPIYORUZ 


HEMEN SPONSRUMUZLA İLETİŞİME GEÇİP BİRLİKTE HERBALİFE KONUŞUYOR VE SİZE UYGUN HERBALİFE ÜRÜNLERİNİ ALIYORUZ BİRLİKTE COK GÜZEL İŞLER BAŞARACGIZ HOŞ GELDİNİZ 


Güvenlik sorularını unutmayacagımız bir şekilde dolduralım şifremizi 3 kez hatalı girip sistemi kilitlediginizde ve yenilemek istediginiz de bu sorulardan birisi size sorulacaktır 

Herbalife'ın ay’ın ayrıcalıklı dünyasına hoşgeldiniz.

Artık Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri’siniz ve ürünlere ayrıcalıklı fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Ürün almaya devam ettikçe indirim oranınız hızla değişir ve gün geçtikçe daha fazla indirim hakkı kazanırsınız. Bu Herbalife ürünleri uzun vadede kullanmanıza ve daha fazla sonuç almanıza olanak sağlar.


Herbalife üyesi olarak ürünleri ne kadar indirimli alırım?

Herbalife ürünlerini daha ucuza almak için üyelik gerçekleştirdiniz. Şimdi bakalım ürünleri ne kadara alacaksınız?

Herbalife üyelik programı belirli aşamalardan oluşmaktadır, ilk aşamada satın alacağınız her üründen %15 indirim alırsınız. Yani örneğin 100 TL’lik bir ürün almak istiyorsunuz, normal fiyatı 100 TL iken siz aynı ürünü 85 TL’ye alırsınız. Her alışverişinizde puan kazanırsınız ve puanlarınızı Herbalife profilinizden takip edebilirsiniz.

Kazandığınız puanlar 100 puana ulaştığınızda indirim oranınız %25 olur. Yani 100 TL’lik ürünü 75 TL’ye almaya başlarsınız.

Aynı yıl içerisinde 500 puana ulaşırsanız tam %35 indirim kazanırsınız. Yani aynı ürünü sadece 65 TL’ye alırsınız. Harika değil mi??Herbalife Ayrıcalikli Uyesi Nasil Olunur Ayricalikli Uye Nasil Olur, herbalife üye kaydı,herbalife üyelik, herbalife ayrıcalıklı müşterisi nasıl olunur, herbalife kayıt, herbalife üyelik kaydı, herbalife ayrıcalıklı üye- herbalife ayrıcalıklı üyesi nedir, herbalife ayrıcalıklı müşteri nasıl olunur, herbalife kayıt nasıl yapılır, herbalife ayrıcalıklı müşterisi ol, herbalife kayıt, herbalife indirimli ürün siparişi, herbalife ürünleri indirimli sipariş ver, herbalife indirim kartı, herbalife kayıt ol, herbalife üyesi olmak istiyorum, herbalife üye kaydı, herbalife kayıt, herbalife ürün siparişi, herbalife sipariş,