HERBALİFE ÜYELİK HERBALİFE NASIL ÜYE OLUNUR

Herbalife Üyelik Herbalife Nasıl Üye Olunur


HERBALIFE UYELIK HERBALİFE NASIL ÜYE OLUNUYOR

Herbalife Üyelik Avantajları Nelerdir ?

Herbalife Nutrition şirketine Distribitör yada Herbalife ayrıcalıklı üyesi olmak çok basitdir HERBALİFE ÜYESİ    l Olabilmek ve yaklaşık 100 e yakın ülkede Herbalife işini yapmak yada sadece herbalife ürünlerini indirimli almak için öncelikle Burda linkini vereceğim HERBALİFE Sitesinin linkine tıklamız gerekmektedir 

site linki https://www.myherbalife.com  bu site herbalife'ın yaklaşık olarak 100 ülkede herbalife kayıtlı olan ayrıcalıklı müşterileri ve herbalife distribitörlerinin herbalife'a kayıtlı kişilerin üyelerinin ''herbalife distribitörleri'' ve herbalife ayrıcalıklı müşterilerinin yeni kayıtlarını oluşturmalarına ve  ayrıca HERBALİFE ŞİRKETİNDEN kendi siparişlerinin verildiği global herbalife nutrition sitesidir. Bu linki https://www.myherbalife.com tıkladıktan sonra Herbalife nutritiona kaydol online başvuruyu tıklamak gerekiyor, daha sonrasında sonraki girişlerde kullanacağınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Kullanıcı adınız myl adresniz olarak sisteme tanımlanacaktır. bu aşamada 2 kez myl adresi iki kezde şifrenizi girmeniz gerekiyor ve şifrelerinizin ve myl adresinizin ark planın da yeşil olmalıdır..

sonrasında ben robot değilim ve hesap oluşturu tıklamalısınız bir sonraki adım ise üye kaydı seçmeye kaldı yani sadece ürünleri indirimli almak ve kendinize sipariş vermek istiyorsanız Ayrıcalıklı müşteri seçimini tıklayabilirsiniz aynı zamanda herbalife iş olarak yapmak ve satışlardan kar etmekle birlikte birde organizasyon geliri elde etmek istiyorsanız Distribitör olarak kaydınızı tamamlamalısınız devamında ise burası önemli Herbalife sponsor referans kodu olmadan herbalifeüyelik yada üye kaydı oluşturmanız mümkün değildir Herbalife sponosr ıd  kısmına sponsor bilgileri kısmına T11230221 SPONSOR SOY İSİM İLK 3 HARFİ KIL girmelisiniz ''ve bu bilgiler büyük harflerle olmalıdır. Sonrasında ise kayıt işleminiz tamamlamak için kendi bilgilerinizi ve adres kısımlarını tamamlamak gerekiyor kayıt esnasında destek almak için herbalife sponsorunuzu  arayabilirsiniz Gsm: ve WHATSAPP :  TIKLA  0535 497 19 52 nolu telefonla Herbalife kaydınızı tamamlamak için iletişime geçebilirsiniz..

Herbalife ayrıcalıklı üyeliği ile birlikte herhangi bir minimum sipariş şartı yoktur Herbalife distribitörü olmak isterseniz işlem sonunda 298 tl kartınızdan çekilir bu cekil sonra herbalife üye başlangıç kitini satın almış olursunuz.  ve başlangıç maliyetleri de düşüktür. 

Herbalife’a üye olarak öncelikle herbalife ürünlerini %25 daha sonrasında şahsi ve referasn puanlarınızın toplamları ile bu indirim dilimlerini %35-%42-%50 indirimli şekilde alma imkanına kavuşursunuz.


Herhangi bir sebepten dolayı Herbalife üyeliğinin iptali olması durumunda, Herbalife Üye Paketi bedeli için 90 günlük para iade garantisi bulunmaktadır.

%25 indirimi sonrasında, Herbalife üzerinden kariyer yapmayı düşünüyorsanız %35, %42, %50 gibi indirim alma fırsatını yakalayın.

Herhangi bir nedenle Herbalife üyeliğinin iptali olması durumunda, son 12 aylık dönemde alınmış ve satılmamış ürünler için nakliye masrafları ile birlikte %100 iade garantisi vardır.

Herbalife’nin düzenlediği doktor ve diyetisyenimizin online eğitimlerine katılma fırsatı yakalayın.

Herbalife Üyeliğinizi başlatmak ya da başarılı olmak için herhangi bir iş aracı satın alma şartı bulunmamaktadır.

Herbalife ekibinden ilerleme, büyüme ve daha çok üye yapma ile ilgili tüyolar alın; gruplara, aktivitelere, konferanslara katılın.

Doğru ürünlerin uygun şekilde kullanılabilmesi ve bu ürünler ile en iyi sonucun alınabilmesi için, her ürünün faydasını ve uygun kullanım yöntemini ürün etiketi üzerinde açıkça belirtmekteyiz. İş fırsatı hakkında ve farklı seviyelerde başarılı olmak için gereken çaba hakkında gerçekçi beklentiler yaratmaktayız.

Kendi işinizin sahibi olun, internetten ve aktif ve sağlıklı yaşamı destekleyen Herbalife ürünleri üzerinden para kazanma yöntemini deneyerek işinizi genişletin.

Potansiyel gelirle ilgili olarak gelecekteki Herbalife üyelerimiz’e net, doğru ve vaktinde açıklamalar yaparız.

Belirttiğimiz gibi Herbalife çok yönlüdür. Kaliteli ve besleyici ürünleriyle dengeli beslenmeyi sağlama, sağlıklı ve aktif yaşam sürdürme gibi amaçlara hizmet ettiği gibi bizlere ekonomik açıdan da bazı katkılar sunmaktadır.

Evden işinizi yönetin, yarı zamanlı veya tam zamanlı arzu ettiğiniz şekilde işinizi yönetin.

İndirimlerin yanı sıra Herbalife’ın gelişmiş ödeme, dağıtım planından yararlanarak ekstra gelir elde edin.

Türkiye’ de aylık 100 bin’ den fazla satılan Herbalife ağına siz de katılın.

Herbalife Distribütörü olmak için tıklayın: https://tr.onlinecontract.myherbalife.com/

SPONSOR İD NO:T11230221

SPONSOR SOYAD:KILIÇ İLK 3 HARFİNİ GİRECEĞİZ --KIL--BÜYÜK HARFLERLE OLMASI LAZIM 

herbalife uyelik, herbalife ücretsiz üyelik, HERBALIFE UYELIK
Vergiler Hariç: 0 TL