Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Herbalife Aloveralı Rahatlatıcı Jel

Herbalife Aloveralı Rahatlatıcı Jel


HERBALİFE HERBAL ALOE ÜRÜNLERİ ALOEVERALI RAHATLATICI JEL

  • Cildin nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
  • İçeriğinde sülfat ve paraben yoktur.
  • Ferahlatıcı bir kokusu vardır.


HERBALİFE ALOVERALI JEL RAHATLATICI JEL

Cildimizin yardımına Herbalife'ın "Aloe Vera" içerikli ürünleri arasında Herbal Aloe Bakım Serisi'nde yer alan Rahatlatıcı Jel koşuyor.

Yazın güneş ve su ile temas eden cildimiz yıpranabiliyor.

Bu durumda cildimizin yardımına ise Herbalife'ın "Aloe Vera" içerikli ürünleri arasında Herbal Aloe Bakım Serisi'nde yer alan Rahatlatıcı Jel koşuyor.

Cildi daha pürüzsüz ve yumuşak yaptığı bilimsel olarak kanıtlanan Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel, özellikle deniz ve güneş sonrası cildi rahatlatarak kuruluğu gidermeye ve cildi ferahlatmaya yardımcı oluyor.


Yaz mevsiminde özellikle de tatilde deniz ve güneşle teması cildimizi kurutabiliyor.

Buna bir de sık duş almamız eklenince cildinimizin nem ihtiyacı artıyor.

Sağlıklı yaşam sektörünün lider markası Herbalife'ın, Herbal Aloe Bakım Serisi'nin Rahatlatıcı Jeli, yaz mevsiminde yaşadığımız nem ihtiyacına karşı cildi rahatlatarak, kuruluğu ve çatlamayı gidermeye yardımcı oluyor.

Cildi daha pürüzsüz ve yumuşak yaptığı bilimsel olarak kanıtlanan* Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel, "Aloe Vera" bitkisinin nemlendirici, tazeleyici, iyileştirici özellikleri dikkate alınarak yaratıldı.

Güneş sonrası cildi rahatlatarak nemlendiren jelin sürülmesi de çok kolay.


Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel, tedavi edici ve cilt için faydalı özellikleri nedeniyle 4 bin yılı aşkın süredir kullanılan Aloe Vera, yüksek oranda E vitamini içeren zeytinyağı, özellikle kuru/ hassas ciltler için rahatlatıcı-ferahlatıcı etkisi ile papatya ekstresi, cildin esnekliğini artırırken aynı zamanda nemini korumasına yardımcı olan Afrika Shea yağı ve deniz tuzları gibi doğal içeriklere sahip.

Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel, sülfat, paraben, ilave boya ya da renklendirici ise içermiyor.

* Cantor Arastırma Laboratuarları'nın Ekim 2010 tarihinde ABD'de yürüttüğü Nemlendirme Panel Testi ile desteklenen iddialara göre katılımcıların %100'ü, ciltlerinin görünümünde ve hissinde gelişme gördüğünü belirtmiştir.


HERBALİFE ÜRÜNLERİ SİPARİŞ DANIŞMANLIK VE ÜYELİK DETSEĞİ İÇİN HEMEN LİNKE TIKLAYINIZ WHATSAPTAN BAĞLANMAK İÇİN 

WHATSAPP İLETİŞİM

YEDEK DESTEKLER 


Whatsapp İletişim 


Nasıl Üye Olunur İncele ve Üye Ol ! 

Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi 

HERBALİFE, HERBALİFE ÜRÜNLERİ, HERBALİFE ALOEVERALIJEL, HERBALİFE ALOEVERA JELİ, HERBALİFE ALOEJELİ, HERBALİFE ÜRÜNLERİ aloeveralı jel, herbalife rahatlatıcı aloeveralı jel, herbalife ürünleri jel, herbalife jel, jel, aloevera, aloevera jeli, aloeveralı ürünler, aloe jel, Herbalife Aloveralı Rahatlatıcı Jel, herbalife, herbalife, HERBALİFE ALOEVERALI JEL, HERBALİFE ALOEVERA JELİ, herbalife rahatlatıcı aloeveralı jel, herbalife ürünleri jel, jel herbalife jel, aloevera jeli, aloeveralı ürünler, aloe jel,herbalife aloevera jel
herbalife aloe vera jel krem, herbalife ürünleri aloeveralı jel,
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Bu site, +360® - Gelişmiş E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.