Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Herbalife Kilo Kontrol Ürünleri

Herbalife Kilo Kontrol Ürünleri

GECE YEMEK YEMENİN ZARALARI

hergün düzenli beslenmeye calışıyorum ama gece yemelerinden vaz gecemiyor yada dayanamıyorum mu diyorsunuz bu yazı tam size göre mutlaka okuyun ...

 Gece atıştırdığınız yiyeceklerin vücudunuza verdiği zararlarla yüzleşiyoruz

Gece geç saatlerde yeme alışkanlıklarının sadece vücut ağırlığı üzerinde değil, aynı zamanda kalp sağlığı üzerinde de kötü bir etkisi olabilir.

Pennsylvania Üniversitesi Perelman Tıp Okulu'nda yapılan bir araştırma, gece geç saatlerde yemek yemenin çeşitli sağlık sorunlarına neden olabileceğini göstermektedir.

Gece geç saatlerde yemek yemek hem sağlık sorunları hemde  kilo artışıyla ilişkilendirilmiştir.

Stres, gün içinde sağlıksız yağlar tüketmek ve gün içinde yeterli miktarda besin almamak, gece geç saatlerde yemek yemeye yol açabilecek nedenlerdir. 

Günün en önemli öğünü olan kahvaltının  atlanarak gece yemek yenmesi, gece düşen enerji harcamasını ve hareket ile beraber kilo alımı, kardiyovasküler hastalıklar, mide şikayetleri ve diğer sağlık sorunları riskini tetiklediği kanıtlanmıştır..

 Bunun nedeni ise gece uyurken vücudun metobolik hızının düşmesi ve enerji harcamasını en  düşük seviyede olmasıdır.

-Bununla birlikte, gece geç saatlerde alınan öğünler vücudun uygun bir şekilde dinlenmesine izin vermediğinden, fizyolojik stres ve stres hormonu seviyeleri yükselir.

Peki gece yemek yiyorum ama gece yemek yemenin zararlarının ne olduğunu bilmiyorum diyorsanız  zararları aşağıda listeledik.

Obezite Kan şekeri yükselmesi Kalp hastalığı  Mide asidi sorunları devamında olacaktır.

1. OBEZİTE:

Gece geç saatlerde yemek yemenin en büyük etkisi, genellikle fazla kalori tüketiminde artışa yol açmasıdır.

Northwestern Üniversitesi araştırmacılarına göre, gece yemek yemek, kilo artışına neden olabilir. Bunun nedeni ise daha günlük alınan toplam kalori miktarının artması ve artan yeme SIKLIĞI  zamanlarıdır.

KALORİ KONTROLU OLMAKSIZIN BESLENME Kontrol edilemeyen kilo alımı ise kronikleşir ve obeziteye sebep olur

Bir araştırmada, 11:00 ile 05:00 saatleri arasında yemek yiyen katılımcıların gün içinde daha fazla yemek yediklerini göstermiştir.

Bu da günde yaklaşık alınması gereken kalorinin yaklaşık  500 kalori daha fazla alma olasılığını artırmıştır.

Gece geç saatlerde yemek yemek ile artan kilo alımının sağlık üzerinde birçok olumsuz etkiye sahip olabilmektedir.

Gece tüketilen atıştırmalıklar yağlı veya şekerli yiyeceklerse, sonraki süreçte tüketiminin kontrol edilmesi zor olabilmektedir.

Nature Communications'da Şubat 2014'te yayınlanan bir araştırmaya göre, yorgun olmak iştahı etkiler ve yüksek kalorili yiyeceklere yönelmeye neden olur.

Bu nedenle de gece geç saatlerde açlığı gidermek için genellikle cips, pizza ve dondurma tatlı ve şekerli gıdalar gibi atıştırmalıklara başvurulabilir.

Cleveland Clinic'e göre, işlenmiş gıdaları gece tüketmek, leptin adı verilen ve vücudun doyduğunu bildiren bir hormona zarar verebilir.

 Leptin tokluğu göstermezse, sağlıksız yiyecekleri aşırı tüketmeye ve zamanla kilo almaya neden olabilir.

 2. Kan Şekeri Yükselmesi

Gece geç saatlerde yemek yemekten kaçınmanın bir başka nedeni de işlenmiş ve yüksek karbonhidratlı gıdaların, özellikle diyabetli kişilerde zararlı kan şekeri artışlarına yol açabilmesidir. Michigan Health Üniversitesi'ne göre, bunun nedeni diyabetli hastaların kan şekeri seviyelerini dengede tutmak için yeterli insülin oluşturmamasıdır.

Bu da hem yüksek hem de düşük kan şekeri ataklarına sebep olabilir.  Yüksek karbonhidrat içeren bir gece atıştırmalığı yemek bu endişeleri daha da kan şekeri seviyelerini kötüleştirebilirken, protein ve lif açısından zengin ve daha düşük karbonhidratlı bir atıştırmalık tercih etmek, gece boyunca meydana gelebilecek kan şekeri değişikliklerini hafifletmeye yardımcı olabilir. 

3. Kalp Hastalığı:

Tansiyon genellikle sabahları vücudu daha uyanık bir hale getirmek için yükselir ve akşamları ise vücudu uykuya hazırlamak için düşer.

Yemek yediğinizde tansiyon yükseldiği için, gece geç saatlerde yemek yemek tansiyonunuzun en az %10 düşmesi gereken bir zamanda yükselmesine neden olur.

Gece geç saatlerde yeme alışkanlıkları kan basıncının daha sık yükselmesine neden olarak kalp hastalığı ve kalp krizi riskini artırır.

Gece geç saatlerde yapılan atıştırmalıklar kan şekerini ve insülin seviyesini yükseltebilir.

 Bu durum sık sık meydana geldiğinde ve tedavi edilmediğinde gelişmiş diyabete ilerleyebilen pre diyabete yol açabilir. Diyabetik hastaların kalp hastalığı, zayıf dolaşım ve ateroskleroz geliştirme olasılığı yüksektir.

Bununla birlikte gece yemek yemek kolesterol ve trigliseritlerin yükselmesine yol açabilir.

Yüksek kolesterol değerleri ise zamanla kalp hastalığına sebep olabilir. 

4. Mide Asiti

Gece yatmadan hemen önce yemek yemek, kalp ağrısı, asitlik, orta göğüste ağrı ve gece asit reflüsü riskini yükseltebilir.

Yatarken mide yiyecekleri sindirmek için çok çalıştığında, yiyeceklerin metabolize edilmesinin baskısı alt yemek borusu sfinkterinin (LES) gevşemesine neden olarak sindirilmemiş yiyeceklerin ve mide sularının yemek borusuna geri dönmesine sebep olabilir.

Bu nedenle de mide asidinden kaçınmak için, yemek yeme ve uyuma arasında en az iki saatlik bir aralık bırakılmalıdır. 

Gece yatmadan önce kaçınılması gereken mide asidine yol açabilen yiyecekler şunlardır.  Baharatlı yiyecekler Patates kızartması gibi yüksek yağlı yiyecekler Çikolata Kahve Alkol

Gece Yemek Yemek Nasıl Önlenir ?

Aşağıda gece yemek yemeyi önlemenin yolları verilmiştir.

Sebebi belirlemek:

Gece yemek yemenin, gün boyunca ciddi şekilde kısıtlanmış gıda tüketiminin sonucu olması mümkündür.

Gün boyunca yetersiz beslenme, geceleri şiddetli açlık oluşturabilir.

Ayrıca alışkanlık, can sıkıntısı veya stresten gibi psikolojik faktörlerden de kaynaklanabilir. İnsanlar hayal kırıklığı, öfke, kaygı ve umutsuzluk gibi olumsuz duygularla baş edebilmek için yemek yemeye yönelebilir ve bu durum açlık hissi olmadığında bile devam edebilir.

Aşırı yemek yiyen kişiler, bir oturuşta aşırı yemeye ve bunu yaparken kendilerini kaybetmeye eğilimli olabilirler.

Diğer yandan, gece yemek yiyen kişiler, günlük kalorilerinin yaklaşık %25'ini gece aldıkları için gece uyanma olasılıkları daha fazla olur.

Obezite, depresyon ve uyku sorunlarının tümü her iki hastalıkta da görülebilmektedir.

Sorunun kaynağını belirlemek, gece yemek yemenin önlenmesine yardımcı olabilir. 

Tetikleyicileri tanımlamak:

Aşırı yemenin altında yatan nedeni belirlemenin yanı sıra, sıklıkla yeme davranışı tetikleyen bir olayı belirlemek faydalı olabilir.

İnsanlar çeşitli nedenlerle yemek yerler.

Aç hissetmeden ve gece geç saatte yemek yiyen kişilerin, bu duruma neyin sebep olduğunu düşünmelidir.

Bu kişiler sıklıkla açlık dışında bir arzuyu tatmin etmek için yiyecek tükettiğini keşfedebilir.  Gündüz açlığı olmaması nedeniyle gece yeme sendromu, tüm yeme düzenin gecikmesine yol açabilir.

Bir yemek ve ruh hali günlüğü tutmak, gece yemek yemenin neden olduğunu ve tetikleyicinin ne olduğunu anlamak için etkili bir tekniktir. 

Rutin oluşturmak:

Gece yemenin nedeni gün içinde yeterince yememek ise  yeme düzenini bir rutine koymak faydalı olabilir.

Yiyecek tüketimini ve kilonuyu kontrol etmek söz konusu olduğunda, yeterli uyku almak çok önemlidir.

2015 yılında yapılan bir araştırma incelemesine göre, uyku eksikliği ve kısa uyku süresi, daha yüksek kalori alımı ve düşük kaliteli diyetlerle ilişkilendirilmiştir.

Kötü uyku, zamanla obezite ve diğer kronik hastalık riskini yükseltebilir.

Yemek planı oluşturmak:

Rutinin bir parçası olarak bir yemek planı oluşturmak faydalı olabilir. Öğünleri planlamak ve besleyici yiyecekler atıştırmalıklar tüketmek, dürtüsel yemek yeme ihtiyacını ve kötü beslenmeyi önlemeye yardımcı olur.

Bir yemek planı oluşturmak ayrıca tüketilen yemeklerin miktarı ile ilgili endişelerin azalmasına ve gün içinde uygun aralıklarla tüketimine yardımcı olur.

Duygusal destek almak:

Gece yeme sendromu veya tıkınırcasına aşırı yeme bozukluğuna sahip kişiler, bir doktora danışmaya ihtiyaç duyabilir. Bir diyetisyen, gece yeme sendromunun tetikleyicilerini tanımlamaya ve bir yemek planı oluşturmaya yardımcı olabilir.

Stresi azaltmak:

İnsanlar, kaygı ve stres gibi çeşitli sebeplerle aç yemek yerler. Diğer yandan, duyguların kontrol etmesinde yiyecekler genellikle yalnızca geçici bir çözümdür.

Bu nedenle de endişeli ve gergin hissedildiğinde rahatlamak için farklı bir yöntem bulmaya çalışılmalıdır. Rahatlama egzersizleri, gece yeme sendromu ve aşırı yeme gibi yeme bozuklukların yönetimine yardımcı olabilir.

Germe, nefes egzersizleri, meditasyon, sıcak banyo, yoga ve hafif egzersizler  rahatlamaya faydalı olabilecek yöntemler arasındadır.

Gün boyunca dengeli beslenmek:

Gece geç saatlerde aşırı yemek yemek, sıklıkla düzensiz yeme olarak sınıflandırılan öngörülemeyen yeme davranışlarıyla ilişkilendirilmiştir. Kan şekerini sabit tutmak, normal beslenme düzenine uygun olarak gün boyunca düzenli saatlerde yemek yemek faydalı olabilir.

Ayrıca aç, bitkin, kızgın hissetmekten veya aşırı yemeye yol açabilecek yemek yeme isteğinden kaçınmaya yardımcı olabilir. Günde 3 defadan az yemek yemenin iştahı ve yiyecek seçimlerini yönetme yeteneğini olumsuz etkilediği düşünülmektedir.

Bu nedenle de gün boyunca düzenli bir beslenme planını izlemek, açlık hissini azaltmayı ve iştahı yönetmeye yardımcı olmaktadır.  Her öğüne protein eklemek:

Her öğüne protein içeren bir besin eklemek açlığı kontrol etmeye yardımcı olabilir.  Ayrıca gün içinde daha tok hissetmeye ve gece yemek yemeyi önlemeye yardımcı olabilir.  Evde sağlıklı atıştırmalıkları bulundurmak: Yüksek yağ, yüksek şeker ve yüksek oranda işlenmiş gıdaların tüketimi sınırlandırılmalıdır. Besin değeri açısından düşük atıştırmalıklara kolay bir şekilde ulaşılamadığında, bu atıştırmalıkları yeme olasılığı daha düşüktür.

Bu nedenle de evde besin değeri açısından zengin besinler bulundurulması önerilir.

Dikkati dağıtmak:

Can sıkıntısı veya stresli hissedilen günler, yemek yemeyi düşünmek yerine keyif alacağınız farklı bir aktiviteye yönelmek faydalı olmaktadır. Bu durum zihni meşgul tutmaya yardımcı olmaktadır. 

Gece Yemek Yeme İsteği Neden Olur ?

Yeme bozukluğu olarak sınıflandırılan gece yeme bozukluğu sendromu, akşam yemeğinden kısa bir süre sonra gece uyanıp aşırı miktarda yemek yeme ile karakterizedir. Sonuçta, gece yeme bozukluğu sendromu olan kişiler, yemek yemeden uykuya dalamama gibi çeşitli uyku sorunları yaşama gibi sorunlarla karşı karşıyadır.

Bu sendroma sıklıkla uyku sorunları ve uykuda solunum durması gibi sorunlar sebep olur. Gece yemek yeme sendromunun sebepleri arasında fizyolojik ve psikolojik nedenler de bulunabilir. Kontrol edilemeyen kilo artışının en önemli faktörlerinden biri olan gece yemek yeme sendromu, bireyleri mutluluk veren ve kan şekerini yükselten yemeklerin tüketimine yöneltmektedir.

Gece yemek yeme isteğinin nedenleri genel olarak şu şekildedir. 

Gün boyunca yeterli besin tüketmemek Can sıkıntısı, stres, öfke veya umutsuzluk nedeniyle gece yemek yemek Aşırı açlığa neden olan hormonal dengesizlik Akşam 7'den Sonra Neden Yemek Yenmemelidir ? Bir kişinin kan basıncı uyurken yüzde 10 düşmektedir, ancak kişi uykudan önceki iki saat içinde yemek yediğinde kan basıncında değişimler meydana gelir.

Bilim adamlarına göre bu durum, yemek yerken stres hormonlarının üretilmesinden kaynaklanmaktadır.

Geceleri yüksek tansiyonu olan kişilerin kalp hastalığından ölme olasılığı üç kat daha fazladır.  Uzmanlar, gece geç saatlerde yemek yemenin milyonlarca insanda kalp krizi ve felç riskini artırdığı konusunda uyarmaktadır.

Bir araştırmaya göre, gece geç saatlerde yemek yemek, vücudun yavaşlaması gerektiğinde 'yüksek alarm' moduna girmesine yol açmaktadır.

Kalp uzmanları tarafından yetişkinlerin yatmadan önceki iki saat içinde ve ideal olarak akşam 7'den sonra hiçbir şey tüketmemesini önermektedir.  Yüksek tansiyonu bulunan 700’den fazla katılımcının olduğu bir araştırmada, yatmadan önceki iki saat içinde yemek yiyenlerin tansiyonlarının yüksek kaldığı gösterilmiştir.

Araştırmacı Dr. Ebru Özpelit, Roma’daki Avrupa Kardiyoloji Derneği’nin kongresinde elde ettiği sonuçlara göre: ‘Gece geç saatte yemek yemek vücudun uyku için rahatlamak yerine vücudun gün boyu olduğu gibi yüksek alarmda kaldığını söylemiştir. Bu durumda salgılanan stres hormonları, normal şekildeki gibi tansiyonun uyku esnasında düşmesine izin vermemektedir.

Dr. Özpelit, ortalama yaşları 53 olan ve yüksek tansiyon teşhisi konmuş 721 kişi üzerinde yaptığı çalışmada, yatmadan önceki iki saat içinde yemek yiyenlerin uyku süresince tansiyonlarının yüksek kalma oranın 2.8 kat daha fazla olduğunu saplamıştır...


HERBALİFE ÜRÜNLERİ SİPARİŞ DANIŞMANLIK VE ÜYELİK DETSEĞİ İÇİN HEMEN LİNKE TIKLAYINIZ WHATSAPTAN BAĞLANMAK İÇİN 

WHATSAPP İLETİŞİM

YEDEK DESTEKLER 


Whatsapp İletişim 


Nasıl Üye Olunur İncele ve Üye Ol !

Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi 

Herbalife  Ahuduhu Aromalı Çay Herbalife  Ahuduhu Aromalı Çay
-34 %
Ürün Kodu: 01
Herbalife Ahududu Aromalı ÇayHerbalife Konsatre İçecek Çay Ahududu AromalıHerbalife Ahududulu Çay Yarım çay kaşığı ile hazırlanan içecek, porsiyon başına yaklaşık 6 kcal içerir.Bu tazeleyici içeceği sıcak veya soğuk olarak keyifle içebilirsiniz.4 farklı lezzet alternatifi mevcuttur. TATLAR..
280,00TL 185,00TL Vergiler Hariç:185,00TL
Herbalife Aloevera Konsantre İçecek Herbalife Aloevera Konsantre İçecek
-36 %
Ürün Kodu: 03
Herbalife Aloeveralı Konsantre İçecekHERBALİFE ÜRÜNLERİ ALOEVERALI KONSANTRE İÇECEK Herbalife aloevera nedir ?Aloe Vera jelinden elde edilmiştir.Ferahlatıcı narenciye aromasının tadını çıkarmak için bu konsantreyi suya ekleyiniz.KULLANIM BİLGİSİ:Bir servis için 3 kaşık ürünü (15 ml) 120 ml su i..
330,00TL 210,00TL Vergiler Hariç:210,00TL
Herbalife Cay Limonlu Herbalife Cay Limonlu
-34 %
Ürün Kodu: 045
Herbalife cay LimonluHerbalife Konsatre İçecek Çay Limon AromalıHerbalife Limon Çay Yarım çay kaşığı ile hazırlanan içecek, porsiyon başına yaklaşık 6 kcal içerir.Bu tazeleyici içeceği sıcak veya soğuk olarak keyifle içebilirsiniz.4 farklı lezzet alternatifi mevcuttur. TATLARI İNCELEMEK İÇ..
280,00TL 185,00TL Vergiler Hariç:185,00TL
Herbalife Çay Siparişi 100 gr Herbalife Çay Siparişi 100 gr
YENİ -36 %
Ürün Kodu: 044
Herbalife Çay Siparişi 100 Gr Herbalife Konsatre İçecek Çay Klasik 100ml AromalıHerbalife Klasik 100 ml Çay Yarım çay kaşığı ile hazırlanan içecek, porsiyon başına yaklaşık 6 kcal içerir.Bu tazeleyici içeceği sıcak veya soğuk olarak keyifle içebilirsiniz.4 farklı lezzet alternatifi mevcutt..
485,00TL 310,00TL Vergiler Hariç:310,00TL
Herbalife Deneme Paketi 10 Günlük Herbalife Deneme Paketi 10 Günlük
-35 %
Ürün Kodu: 032
Herbalife Deneme Paketi 10 GünlükHerbalife 10 günlük deneme paketi ile herbalife ürünlerini deneme fırsatı kaçırmayınHerbalife 10 günlük denem paketi ile 10 gün boyunca düzenli bir beslenme alışkanlığı geliştirerek ürünlerin sizdeki etkisini test etme şansınız olacaktır.10 gün içerisinde olaşacak ol..
610,00TL 395,00TL Vergiler Hariç:395,00TL
Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı
-35 %
Ürün Kodu: 033
HERBALİFE FORMUL1 BESLEYİCİ SHAKE KARIŞIM AHUDUDULU VE BEYAZ ÇİKOLATA AROMALIHerbalife Formul1 Shake Beyaz Çikolatalı Ve Ahududu Aromalı Shake ve Ürüne Genel BakışBir ögünden alınabilecek tüm besinleri tercihlerinizden ödün vermeden alabilirsiniz.İçeriğindeki yüksek protein kas kütlesinin artısına k..
345,00TL 225,00TL Vergiler Hariç:225,00TL
Herbalife Formül1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Fındık Aromalı Herbalife Formül1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Fındık Aromalı
-35 %
Ürün Kodu: 034
Herbalife Formül1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Fındık AromalıHERBALİFE FORMUL1 ÖĞÜN YERİNE GEÇEN BESLEYİCİ SHAKE KARIŞIMI FINDIK AROMALIHerbalife Formul 1 Shake Nedir ?Protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür.Formül 1 aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum v..
345,00TL 225,00TL Vergiler Hariç:225,00TL
Herbalife Formul1 Ogun Yerine Gecen Besleyici Shake Karisim Cikolata Aromali Herbalife Formul1 Ogun Yerine Gecen Besleyici Shake Karisim Cikolata Aromali
-35 %
Ürün Kodu: 035
Herbalife Formul1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karisim Çikolata Aromali HERBALİFE FORMUL1 ÖĞÜN YERİNE GEÇEN BESLEYİCİ SHAKE KARIŞIMIHERBALİFE FORMUL1 ÖĞÜN YERİNE GEÇEN BESLEYİCİ SHAKE KARIŞIMI ÇİKOLATAHerbalife Formul 1 Shake Nedir ?Protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli..
346,00TL 225,00TL Vergiler Hariç:225,00TL
Herbalife Formül1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı Vanilyalı Aromalı Herbalife Formül1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı Vanilyalı Aromalı
-35 %
Ürün Kodu: 036
Herbalife Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı Vanilyalı AromalıHERBALİFE FORMUL1 ÖĞÜN YERİNE GEÇEN BESLEYİCİ SHAKE KARIŞIMI VANİLYALIHerbalife Formul 1 Shake Nedir ?Protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür.Formül 1 aralarında B vitaminleri, C vitamini, ka..
346,00TL 225,00TL Vergiler Hariç:225,00TL
Herbalife Gurme Domates Çorbası Herbalife Gurme Domates Çorbası
-36 %
Ürün Kodu: 038
Herbalife Gurme Domates ÇorbasıHERBALİFE GURME DOMATES ÇORBASIHerbalife Gurme Domates Çorbası Nedir ?Lezzetli ve besleyici bir atıştırmalık.Prebiyotik inülin lifi ve domateste doğal olarak bulunan Likopen ile geliştirilmiştir.104 kcal.Yüksek miktarda protein ve lif içerir.Yalnızca su ile karıştırın...
367,00TL 235,00TL Vergiler Hariç:235,00TL
Herbalife Heartwell Kollesterol Ürünü Herbalife Heartwell Kollesterol Ürünü
-37 %
Ürün Kodu: 040
HERBALİFE HEARTWELL KOLLESTROL ÜRÜNÜHeartwell ana bileşen olarak OatWell™ yulaf beta-glukanı içeren besleyici bir içecek tozudur.Yulaf beta-glukanı kan kolesterolünü düşürür.* Beta-glukanlar normal kan kolesterol seviyesinin korunmasına katkıda bulunurlar.**Şekersizdir.Yapay tatlandırıcı içerme..
415,00TL 260,00TL Vergiler Hariç:260,00TL
Herbalife Kahvaltı Ürünleri Herbalife Kahvaltı Ürünleri
-37 %
Ürün Kodu: 043
Herbalife Kahvaltı ÜrünleriHerbalife kahvaltı programının içeriğinde sizlere sunduğumuz bu setin içeriğinde hangi ürünler var acaba bakalım Herbalife Formul1 Shake 1 AdetHerbalife Çay 1 Adet Herbalife Aloe İçecek 1 Adet Herbalife Öğün Yerine formul1 shake 1 adet ALOE VERA KONSANT..
1.165,00TL 730,00TL Vergiler Hariç:730,00TL
Herbalife Karpuz Aromalı Liftoff Enerji İcecegi Herbalife Karpuz Aromalı Liftoff Enerji İcecegi
-35 %
Ürün Kodu: 049
Herbalife Karpuz Aromalı Liftoff Enerji İcecegiLiftoff® paketlerini her zaman, her yere götürebilirsiniz.Tazelik verici her iki aromayıda deneyin: Portakal ve Limon*Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine g..
230,00TL 150,00TL Vergiler Hariç:150,00TL
Herbalife Klasik Aromalı Çay Herbalife Klasik Aromalı Çay
-34 %
Ürün Kodu: 047
Herbalife Klasik Aromalı ÇayHerbalife Konsatre İçecek Çay Klasiki AromalıHerbalife Klasik aromalıÇay Yarım çay kaşığı ile hazırlanan içecek, porsiyon başına yaklaşık 6 kcal içerir.Bu tazeleyici içeceği sıcak veya soğuk olarak keyifle içebilirsiniz.4 farklı lezzet alternatifi mevcuttur. TAT..
280,00TL 185,00TL Vergiler Hariç:185,00TL
Herbalife Klasik Aromalı Çay 100 Ml Herbalife Klasik Aromalı Çay 100 Ml
-38 %
Ürün Kodu: 021
Herbalife Klasik Aromalı Konsantre Çay 100 MlHerbalife Konsatre İçecek Çay Klasik 100ml AromalıHerbalife Klasik 100 ml Çay Yarım çay kaşığı ile hazırlanan içecek, porsiyon başına yaklaşık 6 kcal içerir.Bu tazeleyici içeceği sıcak veya soğuk olarak keyifle içebilirsiniz.4 farklı lezzet alternati..
485,00TL 300,00TL Vergiler Hariç:300,00TL
Herbalife Liftoff Efervesan İçecek Limon Aromalı Herbalife Liftoff Efervesan İçecek Limon Aromalı
-35 %
Ürün Kodu: 048
Herbalife Liftoff Efervesan İçecek Limon AromaliLiftoff® paketlerini her zaman, her yere götürebilirsiniz.Tazelik verici her iki aromayıda deneyin: Portakal ve Limon*Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine ..
230,00TL 150,00TL Vergiler Hariç:150,00TL
Herbalife Limon Aromalı Konsantre Çay Herbalife Limon Aromalı Konsantre Çay
-34 %
Ürün Kodu: 022
Herbalife Limon Aromalı Konsantre ÇayHerbalife Konsatre İçecek Çay Şeftali AromalıHerbalife Limon Çay Yarım çay kaşığı ile hazırlanan içecek, porsiyon başına yaklaşık 6 kcal içerir.Bu tazeleyici içeceği sıcak veya soğuk olarak keyifle içebilirsiniz.4 farklı lezzet alternatifi mevcuttur. TA..
280,00TL 185,00TL Vergiler Hariç:185,00TL
Herbalife Multi-Fiber Lifli ve Aromalı İçecek Tozu Elma Lif Takfiyesi Herbalife Multi-Fiber Lifli ve Aromalı İçecek Tozu Elma Lif Takfiyesi
-40 %
Ürün Kodu: 050
Herbalife Multi-Fiber Lifli ve Aromalı İçecek Tozu Elma Lif TakfiyesiHERBALİFE MULTİ FİBER LİFLİ İÇECEKMulti-fiber içecek günlük lif alımınıza katkıda bulunan pratik bir içecek tozudur. Suda çözünen ve çözünmeyen liflerden oluşan yüksek lif içeriğine sahiptir. İçerisinde elma, yulaf, narenciye ve in..
250,00TL 150,00TL Vergiler Hariç:150,00TL
Herbalife Niteworks Kalp Ürünü Herbalife Niteworks Kalp Ürünü
YENİ -37 %
Ürün Kodu: 054
Herbalife Niteworks Kalp  ÜrünüHerbalife kalp danar ürünü Herbalife Niteworks ürünüL-arjinin, L-sitrulin ve vitaminler içeren takviye edici gıda• Yüksek C ve E vitaminleri ile folik asit içerir.• C vitamini kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkı..
610,00TL 386,00TL Vergiler Hariç:386,00TL
Herbalife Omega3 Balık Yagı Herbalife Line Max Herbalife Omega3 Balık Yagı Herbalife Line Max
YENİ -34 %
Ürün Kodu: 056
HERBALİFE OMEGA3 BALIK YAGI HERBALİFE LİNE MAX Herbalife Omega3 Balık Yagı Herbalife Line Max Nedir Ve Faydaları Nelerdir ??Herbalifeline Max, Omega-3 yağ asitleri EPA ve DHA içeren balık yağı kapsülleri formunda bir takviye edici gıdadır.Omega 3 de YENİ FormülYÜKSEK seviyede EPA ve DHA'ürdü..
290,00TL 190,00TL Vergiler Hariç:190,00TL
Herbalife Pro Boost yüksek Protein İceren  İcecek Herbalife Pro Boost yüksek Protein İceren  İcecek
YENİ -35 %
Ürün Kodu: 058
HERBALİFE PRO BOOST YÜKSEK PROTEİN İÇEREN İÇEÇEKG ünlük beslenme düzeninize bezelye ve süt proteinleri içeren bu karışımı ekleyebilirsiniz. Pro-Boost, zengin protein içeriği ile günlük protein alımını artırmanın pratik bir yoludur. 1 ölçek 5 g protein içerir ve 24 kcal’dir. ..
270,00TL 175,00TL Vergiler Hariç:175,00TL
Herbalife Protein Bar Çikolatalı Yer Fıstıklı Herbalife Protein Bar Çikolatalı Yer Fıstıklı
YENİ -21 %
Ürün Kodu: 060
Herbalife Protein Bar Çikolatalı Yer Fıstıklı•Herbalife Protein Bar, yüksek protein içeriğine sahiptir.•Her bir bar 10g protein içerir.•Her bir bar, B vitaminleri (B6 ve B12), protein ve karbonhidrat içerir.•Atıştırmalık olarak günde bir veya iki defa tüketebilirsiniz.*Besin değerleri için ürün etik..
240,00TL 190,00TL Vergiler Hariç:190,00TL
Herbalife Protein Bar Limon Aromalı Herbalife Protein Bar Limon Aromalı
YENİ -21 %
Ürün Kodu: 061
Herbalife Protein Bar Limon AromalıHERBALİFE PROTEİN BAR LİMON AROMALIHerbalife Protein Barın 3 Farklı Tadı Mevcuttur sipariş sırasında tat belirtebilirsiniz ! HERBALİFE PROTEİN BAR LİMON AROMALIHERBALİFE PROTEİN BAR ÇİKOLATALI YER FISTIKLIHERBALİFE PROTEİN BAR VANİLYA AROMALI BADEMLİ Herb..
240,00TL 190,00TL Vergiler Hariç:190,00TL
Herbalife Protein Bar Siparisi Set Herbalife Protein Bar Siparisi Set
YENİ -24 %
Ürün Kodu: 063
Herbalife Protein Bar Siparisi SetHERBALİFE PROTEİN BAR SİPARİŞİ VERİRKEN  HERBALİFE PROTEİN BARIN TADINI BELİRTİNİZ LÜTFEN 3 LÜ SET SİPARİŞİHERBALİFE PROTEİN BAR ÇİKOLATALI TER FISTIKLIHERBALİFE PROTEİN BAR VANİLYA AROMALI BADEMLİHERBALİFE PROTEİN BAR LİMON AROMALI•Herbalife Protein Bar, ..
675,00TL 515,00TL Vergiler Hariç:515,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)
Bu site, +360® - Gelişmiş E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.